Co zostanie wykonane w ramach usługi?


Usunięcie infekcji często bywa znacznie trudniejsze niż usunięcie plików, których listę dostarczy program antywirusowy. Często się o tym zapomina, a skutkiem jest szybki powrót problemu. Aby temu zapobiec, w ramach czyszczenia infekcji wykonujemy:

A gwarancje?


Z oczywistych względów nie możemy udzielić gwarancji, że już nigdy więcej nie złapiesz infekcji (tak jak lekarz nie jest w stanie zagwarantować, że nigdy nie zachorujesz). Przyczyn infekcji jest wiele i niestety większość z nich pojawia się z winy nieprawidłowych zachowań użytkownika lub wykonawcy strony.

Możemy natomiast zagwarantować, że jeśli infekcja powróci w ciągu 6 miesięcy, to wyczyścimy ją ponownie, bez dodatkowych opłat.

Jak działamy?


Przede wszystkim szybko, bo przy infekcjach czas to pieniądz. Proces wygląda następująco:

  1. Na podstawie listy używanych wtyczek i motywów wykonujemy wycenę usługi.
  2. W przypadku akceptacji wyceny robimy pełny zrzut strony na potrzeby późniejszej analizy.
  3. Tymczasowo blokujemy dostęp do strony.
  4. Zmieniamy hasła, oczyszczamy pliki i bazę danych, wprowadzamy zabezpieczenia.
  5. Analizujemy wpisy w blacklistach i w miarę możliwości zgłaszamy wnioski o usunięcie strony z listy (ewentualnie wskazujemy zlecającemu listy, do których wniosek musi wysłać osobiście).

Ile to kosztuje?


Koszt czyszczenia zależy między innymi od tego, w jakim stopniu strona jest zaniedbana (jak dawno wykonywane były aktualizacje, czy pliki na serwerze są uporządkowane, itp.) oraz przeszkód w jej zabezpieczeniu. Zazwyczaj mieścimy się w kwocie 400 zł netto, ale w razie wystąpienia dodatkowych komplikacji, trzeba liczyć się z wyższą opłatą. Koszt podajemy zawsze w wycenie po wstępnym sprawdzeniu strony.

    Chcę skorzystać. Pomóżcie mi!

    Strona została zainfekowanaGoogle wyświetla ostrzeżenieStrona rozsyła spamStrona przekierowujeInne